2016_fiat_tipo_4-door_40_1920x1080.jpg

Лізинг 

ТОВ «ФАВОР-ІТ АВТО»
ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР FIAT У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Наша адреса: м. Херсон Миколаївське шосе 4 км.

За умовами лізингу для придбання автомобілів торгової марки Fiat на території України можна ознайомитися на сайті офіційного імпортера ТОВ «Авторіно» за посиланням   

 

 • Купівля в лізинг стане чудовою альтернативою кредитуванню.
  Лізинг, або отримання авто в оренду з правом викупу, - це вигідне рішення для малого та середнього бізнесу, приватних осіб і фізичних осіб-підприємців. Розрізняють 2 види лізингу: фінансовий та оперативний.

 • При фінансовий лізинг клієнт частинами виплачує повну вартість автомобіля і після закінчення договору лізингу стає повноправним його власником.

 • При оперативному лізингу клієнт отримує в користування автомобіль на необхідний термін і по завершенню договору повертає його назад в лізингову компанію, зменшуючи тим самим як початкові свої витрати, так і щомісячні. Таким чином, клієнт може регулярно оновлювати свій автопарк, не зв'язуючись з процесом покупки-продажу, створенням автогосподарств і постановкою на облік, скорочуючи тим самим бухгалтерські витрати.

 • Відмінністю даних видів лізингу є схема оподаткування: фінансовий лізинг схожий з покупкою, де автомобіль ставитися на баланс лізингоодержувача, при оперативному - предмет лізингу залишається на балансі лізингової компанії, що не обтяжуючи баланс клієнта непрофільними активами.

 • Послуга автолізингу стане в нагоді тим підприємцям, які розуміють важливість серйозного іміджу, але не бажають виймати кошти з обороту компанії на покупку автомобіля.

 • Лізинг для Вас це:
  - мінімізація первісних витрат: початкові витрати складаються тільки з оплати авансового платежу від вартості авто, всі інші витрати рівномірно розподіляються на весь термін лізингу;
  - зручна процедура виплат: клієнт оплачує лише один платіж в місяць, який включає компенсацію вартості авто, реєстрацію, страхування, оплату пенсійного збору та інших податків;
  - економія вільного часу клієнта: лізингова компанія займається реєстрацією автомобіля в МРЕВ, страхуванням та іншими питаннями, які виникають при купівлі автомобіля.